Be an exhibitor!

Contact us

logo_boligmesse

Address
Industriveien 19

Mail
PB. 187, 2021 Skedsmokorset


post@boligmesse.no
+47 64 83 76 00

Organization Nr. 976 856 317 MVA

Contact form

If you have any inquiry send us a message!
We’ll get back to you as soon as possible.



Prosjektavdeling

Nina von Gegerfelt Nielsen

Nina von Gegerfelt Nielsen

Prosjektleder

473 83 052 nina@boligmesse.no
Kjetil Jacobsen

Kjetil Jacobsen

Prosjektleder

922 52 838 kjetil@boligmesse.no
Jon Egil Kraggerud

Jon Egil Kraggerud

Prosjektleder

906 23 305 jon@boligmesse.no
Ronny Bjørnsen

Ronny Bjørnsen

Prosjektleder

482 24 813 ronny@boligmesse.no
Rudi Rørstad

Rudi Rørstad

Prosjektleder

482 03 030 rudi@boligmesse.no
Toril Hallan

Toril Hallan

Prosjektleder

907 73 789 toril@boligmesse.no
Trine Fjærvik

Trine Fjærvik

Assisterende prosjektleder

913 84 232 trine@boligmesse.no
Roar Olafsen

Roar Olafsen

Leder – salg og marked / CCO

901 98 511 roar@boligmesse.no

Utstyr og tjenester

Heidi Janett Lindahl

Heidi Janett Lindahl

Prosjektkoordinator

482 34 070 teknisk@boligmesse.no

Annonsering

Trond Sandgren

Trond Sandgren

Mediasjef

907 22 750 trond@compassfairs.no
Ida Save

Ida Save

Kommunikasjons- og markedsansvarlig

470 75 135 ida@boligmesse.no
Marius Melsether

Marius Melsether

Skandinavisk IT Sjef

918 48 966 marius@boligmesse.no

Follow Us

  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram
  • YouTube
  • NTB NTBinfo