Bli utstiller!

Trygg messe

Kontakt oss

logo_boligmesse

Adresse
Industriveien 19

Post
PB. 187, 2021 Skedsmokorset


post@boligmesse.no
+47 64 83 76 00

Org nr. 976 856 317 MVA

Kontaktskjema

If you have any inquiry send us a message!
We’ll get back to you as soon as possible.



Prosjektavdeling

Lindis Sletvik Stjernholm

Lindis Sletvik Stjernholm

Prosjektleder

+47 971 77 289 lindis@compassfairs.no
Kjetil Jacobsen

Kjetil Jacobsen

Prosjektleder

922 52 838 kjetil@boligmesse.no
Jon Egil Kraggerud

Jon Egil Kraggerud

Prosjektleder

906 23 305 jon@boligmesse.no
Ronny Bjørnsen

Ronny Bjørnsen

Prosjektleder

482 24 813 ronny@boligmesse.no
Rudi Rørstad

Rudi Rørstad

Prosjektleder

482 03 030 rudi@boligmesse.no
Toril Hallan

Toril Hallan

Prosjektleder

907 73 789 toril@boligmesse.no

Utstyr og tjenester

Heidi Janett Lindahl

Heidi Janett Lindahl

Prosjektkoordinator

482 34 070 teknisk@boligmesse.no

Markedsavdeling

Ann-Helen Haaning Johnsen

Ann-Helen Haaning Johnsen

Markeds- og kommunikasjonsansvarlig

+47 938 60 105 ann-helen@compassfairs.no
Trond Sandgren

Trond Sandgren

Mediasjef

907 22 750 trond@compassfairs.no
Geir Hermansen

Geir Hermansen

Grafiker

410 40 277 geir@compassfairs.no

Administrasjon


Følg oss

  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram
  • YouTube
  • NTB NTBinfo