Bli utstiller!

Kontakt oss

Prosjektavdeling

Lindis Sletvik Stjernholm

Lindis Sletvik Stjernholm

Prosjektleder

+47 971 77 289 lindis@compassfairs.no
Kjetil Jacobsen

Kjetil Jacobsen

Prosjektleder

+47 922 52 838 kjetil@boligmesse.no
Jon Egil Kraggerud

Jon Egil Kraggerud

Prosjektleder

+47 906 23 305 jon@boligmesse.no
Ronny Bjørnsen

Ronny Bjørnsen

Prosjektleder

+47 482 24 813 ronny@boligmesse.no
Rudi Rørstad

Rudi Rørstad

Prosjektleder / KAM

+47 482 03 030 rudi@boligmesse.no
Toril Hallan

Toril Hallan

Prosjektleder

+47 907 73 789 toril@boligmesse.no
Renathe Pedersen

Renathe Pedersen

Salgskoordinator/assisterende prosjektselger

+47 954 47 882 renathe@compassfairs.no

Utstyr og tjenester

Anne Bekkholt

Anne Bekkholt

Kunde- og salgssupport

+47 996 05 066 teknisk@boligmesse.no

Markedsavdeling

Ann-Helen Haaning Johnsen

Ann-Helen Haaning Johnsen

Markeds- og kommunikasjonsansvarlig

+47 938 60 105 ann-helen@compassfairs.no
Trond Sandgren

Trond Sandgren

Mediasjef

+47 907 22 750 trond@compassfairs.no
Geir Hermansen

Geir Hermansen

Grafiker

+47 410 40 277 geir@compassfairs.no

Administrasjon

Kontaktskjema

If you have any inquiry send us a message!
We’ll get back to you as soon as possible.


This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and Terms of Service apply


logo_boligmesse

Adresse
Industriveien 19

Post
PB. 187, 2021 Skedsmokorset


post@boligmesse.no
+47 64 83 76 00

Org nr. 976 856 317 MVA


Følg oss

  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram
  • YouTube
  • NTB NTBinfo