Bli utstiller!

Kontakt oss

logo_boligmesse

Adresse
Industriveien 19

Post
PB. 187, 2021 Skedsmokorset


post@boligmesse.no
+47 64 83 76 00

Organisasjonsnr. 976 856 317 MVA

Kontaktskjema

Har du spørsmål?
Kontakt oss, vi svarer så fort som mulig.



Prosjektavdeling

Nina von Gegerfelt Nielsen

Nina von Gegerfelt Nielsen

Prosjektleder

473 83 052 nina50@boligmesse.no
Kjetil Jacobsen

Kjetil Jacobsen

Prosjektleder

922 52 838 kjetil71@boligmesse.no
Jon Egil Kraggerud

Jon Egil Kraggerud

Prosjektleder

906 23 305 jon29@boligmesse.no
Ronny Bjørnsen

Ronny Bjørnsen

Prosjektleder

482 24 813 ronny26@boligmesse.no
Rudi Rørstad

Rudi Rørstad

Prosjektleder

482 03 030 rudi61@boligmesse.no
Toril Hallan

Toril Hallan

Prosjektleder

907 73 789 toril57@boligmesse.no
Trine Fjærvik

Trine Fjærvik

Salgssekretær

913 84 232 trine24@boligmesse.no
Roar Olafsen

Roar Olafsen

Leder – salg og marked / CCO

901 98 511 roar40@boligmesse.no

Utstyr og tjenester

Heidi Janett Lindahl

Heidi Janett Lindahl

Prosjektkoordinator

482 34 070 teknisk78@boligmesse.no

Annonsering

Trond Sandgren

Trond Sandgren

Mediasjef

907 22 750 trond15@compassfairs.no
Ida Save

Ida Save

Skribent og innholdsprodusent

470 75 135 ida63@boligmesse.no
Marius Melsether

Marius Melsether

Digital utviklingsansvarlig

918 48 966 marius59@boligmesse.no

Følg oss

  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram
  • YouTube
  • NTB NTBinfo
Hei! På dette nettstedet bruker vi informasjonskapsler for å gi deg en bedre brukeropplevelse. Ved å fortsette å bruke tjenesten, gir du oss ditt samtykke til bruk av informasjonskapsler. Les mer her.