Bli utstiller!

Kontakt oss

logo_boligmesse

Adresse
Industriveien 19

Post
PB. 187, 2021 Skedsmokorset


post@boligmesse.no
+47 64 83 76 00

Org nr. 976 856 317 MVA

Kontaktskjema

Hvis du har noen spørsmål, send oss en melding!
Vi kommer tilbake til deg så snart som mulig.



Prosjektavdeling

Nina von Gegerfelt Nielsen

Nina von Gegerfelt Nielsen

Prosjektleder

473 83 052 nina@boligmesse.no
Kjetil Jacobsen

Kjetil Jacobsen

Prosjektleder

922 52 838 kjetil@boligmesse.no
Jon Egil Kraggerud

Jon Egil Kraggerud

Prosjektleder

906 23 305 jon@boligmesse.no
Ronny Bjørnsen

Ronny Bjørnsen

Prosjektleder

482 24 813 ronny@boligmesse.no
Rudi Rørstad

Rudi Rørstad

Prosjektleder

482 03 030 rudi@boligmesse.no
Toril Hallan

Toril Hallan

Prosjektleder

907 73 789 toril@boligmesse.no
Trine Fjærvik

Trine Fjærvik

Assisterende prosjektleder

913 84 232 trine@boligmesse.no
Roar Olafsen

Roar Olafsen

Leder – salg og marked / CCO

901 98 511 roar@boligmesse.no

Utstyr og tjenester

Heidi Janett Lindahl

Heidi Janett Lindahl

Prosjektkoordinator

482 34 070 teknisk@boligmesse.no

Annonsering

Trond Sandgren

Trond Sandgren

Mediasjef

907 22 750 trond@compassfairs.no
Ida Save

Ida Save

Kommunikasjons- og markedsansvarlig

470 75 135 ida@boligmesse.no
Marius Melsether

Marius Melsether

Skandinavisk IT Sjef

918 48 966 marius@boligmesse.no

Følg oss

  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram
  • YouTube
  • NTB NTBinfo